Andrzej Jankowski. Fotografia ślubna, portretowa, okolicznościowa. Koło, Konin, Turek. Sesje studyjne, plenerowe. Fotograf Konin, Fotograf Koło, Fotograf Turek.

 

Fotograf nie przestaje widzieć, nie przestaje kadrować, nie włącza się i nie wyłącza jak aparat. Jest fotografem przez cały czas.

– Annie Leibovitz

 

Fotografia to nie praca. To pasja. Możliwość uchwycenia konkretnego momentu, konkretnej chwili. Do każdej sesji czy reportażu fotograficznego podchodzę indywidualnie. Jak najlepiej staram się rozumieć potrzeby klientów.

Fotografią zajmuję się już 30 lat. Każde zlecenie jest nowym wyzwaniem. Niezależnie czy jest to reportaż ślubno weselny, fotografia okolicznościowa, cze wszelkiego rodzaju sesje studyjne czy plenerowe.Wykonuję zdjęcia na zlecenie ale często również realizuję własne projekty.

Zapraszam do zapoznania się z portfolio i do współpracy.

 

Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość , teraźniejszość i przyszłość . Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów, chciałbym stosować go tak by to co niewidzialne dla oczu stało się widzialne.

– Wynn Bullock